Залишіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом! | Запис онлайн |
Для найпростішого, якісного введення ліків використовують внутрішньом'язові уколи, що дозволяють лікарському препарату засвоїтись у найкоротші терміни. Їх можна робити як дитині, так і дорослій, як у приватній клініці, так і з виїздом додому. Медична техніка виконання таких ін'єкційних процедур при різних діагнозах настільки проста, що з маніпуляцією, яка поширена повсюдно, здатна впоратися будь-яка людина.
Кому призначається внутрішньом'язова ін'єкція?
Лікарі всіх напрямків при різних захворюваннях можуть здійснити, після консультації, огляду, оцінки загального стану хворого та проведення відповідних аналізів, призначення своїм пацієнтам запровадження ліків за допомогою подібної техніки. Лікарі приватного центру Doctor Home в Україні знають, що цей спосіб введення гарантує швидке попадання потрібної речовини в кровотік, оскільки великі м'язи пронизані мережею судин. При цьому відсутнє подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, що можливо при пероральному прийомі фармзасобів.
У приватній клініці у Києві послугу постановки внутрішньом'язової ін'єкції за доступною вартістю надають не лише для лікування патологій, а й під час їхньої профілактики — запровадження вітамінно-мінеральних комплексів, імуностимулюючих препаратів. Подібна маніпуляція може призначатися як дитині, так і дорослій, при постановці діагнозу та виявленні після огляду/проведення аналізів:
-
серцево-судинних та неврологічних хвороб;
-
запальних процесів у різноманітних системах організму;
-
захворюваннях нирок, суглобів та інших.
Можливий виклик фахівця додому. Якість виконання послуги від місця перебування хворого не залежить.
Як роблять внутрішньом'язову ін'єкцію?
Технологія виконання внутрішньом'язового уколу дуже проста. Потрібно стежити за дотриманням правил асептики, антисептики. Не можна виконувати внутрішньом'язові уколи брудними руками в антисанітарних умовах, адже ці дії здатні спричинити потрапляння інфекції в організм.
Для проведення ін'єкції в м'яз фахівця знадобиться:
-
шприц;
-
призначений медпрепарат;
-
у деяких випадках ампульна пилка;
-
дезінфікуючі серветки чи вата, змочена медичним спиртом.
Краще брати для терапії шприц, що має тонку довгу голку - це дозволить зменшити болючі відчуття.
Пацієнт лягає на живіт (поза дозволить розслабити м'яз). Спиртом протирається ділянка шкіри, куди входитиме голка. Досвідчені лікарі знають, що голка вводиться в м'яз під кутом дев'яноста градусів, інакше існує ризик зачепити нервові закінчення. Медикамент має вводитися повільно. Ватна кулька, змочена спиртом, притискається до місця проколу, голка дістається. Круговими рухами злегка масажується пошкоджена ділянка.
Забезпечуючи найкраще всмоктування медичного препарату, щоб уникнути утворення інфільтрату, допустимо зробити на шкірі йодну сітку. Тривалий курс внутрішньом'язових уколів передбачає чергувати сідниці, дозволяючи їм "відпочити". Для досягнення найбільшої якості заходи повинні проводитись лікарем, який знає нюанси постановки ін'єкцій.
Переваги співпраці з приватною клінікою Doctor Home
У приватному лікувальному центрі Doctor Home в Україні на вас чекають:
-
сучасно обладнані кабінети;
-
ефективна медична допомога;
-
передові методики лікування;
-
можливість виклику спеціаліста та виїзду його додому;
-
комфортні умови та турбота про кожного пацієнта.
Внутрішньом'язові уколи — загальноприйнята практика, яка не потребує медичної освіти, може проводитися вдома самостійно, проте найкращим рішенням буде звернутися за консультацією до лікаря, для кваліфікованого призначення та безпечного проведення лікування, швидкої нормалізації стану пацієнта.
- Внутрішньом'язова ін'єкція —
- Внутрішньом'язова ін'єкція
- Внутрішньом'язова ін'єкція —
- Внутрішньом'язова ін'єкція